Végeztünk A faház című filmem forgatásával. Jelenleg is gőzerővel dolgozom a vágási feladatokon.
Hamarosan jelentkezünk az előzetessel.
Közben új filmet is kezdünk forgatni. (Még jelentkezhetsz szereplőnek vagy stábtagnak.) 😉
A Bogárbecsület című új filmem A Pál utcai fiúk kiadásának 120. évfordulójára készül, s a könyvben megjelenő értékek köszönnek majd vissza a vászonról. A filmben a kicsit „kocka”, de jó lelkű, mély érzésű srácoknak akad nézeteltérése a vagány, menő és gazdag Red potatoes csapatával.
Egy zeneszerző segítségével a saját ötleteim alapján saját dalt is készítünk, ami a Krumplibogarak csapatának méltó „himnusza” lesz.
Ha bármilyen módon részt vennél a forgatásokon vagy támogatnád a filmek létrejöttét – akár csak egy megosztással is, hálásan megköszönöm.
Bemutatkozó, toborzó videómat az alábbi linkre kattintva tekintheted meg:
MarkoBlocks Presents toborzó – Szereplőket és stábtagokat keresünk – Csatlakozz te is!